Після зізнань телеведучого Володимира Остапчука про колишню дружину, йому почав писати батько Олени Войченко. Зміст листувань шоумен показав в інстаграм-сторіз.

До теми "Професійна коханка Шуфрича": колишня Остапчука "наїхала" на Горняк, але та різко відповіла

Володимиру Остапчуку погрожують

Сергій Войченко написав колишньому зятю, що він начебто ухилився від служби в Збройних Силах. Він пригрозив ведучому відкриттям справи, якщо той не видалить інформацію про Олену.

Сергій Войченко, батько моєї колишньої дружини, вже пустився в конкретні погрози проти мене. Погрожує мені розправою. Ці бандити безкарно вже багато років залякують людей,
– прокоментував Володимир.

"Я не боюсь цих покидьків. Але якщо щось станеться зі мною – це справа рук Сергія Войченка чи його сина Романа, якого, за словами місцевих жителів, випустили на свободу. Клопотання до прокуратури вже подані".

Володимир Остапчук додав, що батько ексдружини вже здійснював на нього напад 2 роки тому. Тоді все зафіксувала поліція. Шоумен зауважив, що рідні Олени Войченко не дають його батькам бачитися з онуками.

Тепер ви розумієте, чому я мовчав три роки. Це страшні люди. На фото моя мама, якій Сергій Войченко заборонив бачити своїх онуків. Так і сказав: "Я вас до онуків не пущу". І діти мої все минуле літо були в одних батьків. А моїх – просто не пускали і не давали бачити,
– зазначив ведучий.

Володимир Остапчук поскаржився на погрози / Фото з інстаграм-сторіз

Як почався скандал

  • Володимир Остапчук після розлучення з дружиною Оленою Войченко не зміг знайти спільну мову з нею, тому між колишньою парою продовжувались сварки як особисто, так і в публічному просторі.
  • Днями скандал розгорівся з новою силою – Олена дала інтерв'ю, в якому поставила під сумнів психологічне здоров'я шоумена, а його дружину Христину назвала "професійною коханкою Шуфрича".
  • У відповідь як Христина, так і Володимир оприлюднили факти про Войченко – що вона начебто різала вени, крала у косметичних магазинах і згадали родину Олени та їхні злочинні дії.