До того ж глава держави зізнався, як намагається підтримувати рідних у складі часи. З'ясувалось, що Володимир Зеленський використовує свої гумористичні здібності й під час зустрічей намагається жартувати, щоб підняти настрій дітям, дружині та батькам.

Вас також може зацікавити Це складне завдання, – Олена Зеленська відверто розповіла про обов'язки першої леді

Як Володимир Зеленський проводить час з дружиною

Володимиру та Олені вдається побути разом під час і після робочих зустрічей. Також вони часто спілкуються онлайн. Крім того, перша леді час від часу навідується на роботу коханого, правда, в основному з професійною метою.

Я зустрічаюся зі своєю дружиною, і вона приходить до мене. Звісно, ​​ми зустрічаємося частіше, ніж на початку війни, але в будь-якому випадку деякі питання безпеки впливають на наше життя,
– розповів президент України.

Що стосується традиційних побачень у кінотеатрі чи ресторані, то в сучасних реаліях Володимиру та Олені організувати їх дуже складно.

Володимир та Олена Зеленські
Володимир та Олена Зеленські / Фото з інстаграму першої леді

Історія кохання Володимира та Олени Зеленських

  • Зіркова пара родом із Кривого Рогу. Вони навчалися в паралельних класах, втім романтичні стосунки між ними склалися саме завдяки спільному знайомому.
  • Цікаво, що Володимир та Олена були не лише парою, а й колегами.
  • Перша леді брала активну участь у професійній діяльності чоловіка з самого початку його кар'єри.
  • Спершу вона допомагала створювати мініатюри для студентських виступів у гумористичному шоу КВК.
  • Згодом Олена стала сценаристкою команди чоловіка "Квартал 95".
  • Також Зеленська була сценаристкою фільму "Як козаки" та долучилася до написання сценаріїв для телешоу "Вечірній квартал" і "Жіночий квартал".
  • Зараз перша леді виконує лише обов'язки дружини президента України. Вона зізналася, що це дуже складно та відповідально.