В інтерв'ю для 24 каналу ми запитали Володимира Завадюка, чи можна вважати, що через відсутність великих розважальних проєктів відбувся своєрідний спад кар'єри Юрія Горбунова. Телепродюсер відповів однозначно.

До теми Володимир Завадюк зізнався, яким був Зеленський до президентства

Чому Горбунов веде "Сніданок з 1+1"

Те, що Юра працює у "Сніданку з 1+1" – це перш за все для глядачів. Тому що вони люблять Юру, звикли до нього, довіряють йому. Я не відчуваю ніякого спаду в кар'єрі Юри, ні. До того ж "Сніданок з 1+1" – це одне з найуспішніших і найбільш рейтингових шоу країни, лідер у своєму сегменті,
– відповів нам Володимир Завадюк.

Він нагадав, що кар'єра Горбунова розпочалася з ранкового проєкту на "Новому каналі" – з "Підйому" з Машею Єфросиніною, тож "Сніданок з 1+1" – це своєрідний челендж для нього та ще одне телевізійне життя.

Володимир Завадюк переконаний, що як Юрій Горбунов, так і Катя Осадча, яка з лютого зайнялася волонтерськими ініціативами – телеграм-каналом "Пошук зниклих", соціальним проєктом "Знайти своїх", є й будуть найкращими ведучими країни.

"Я вважаю, що Катя і Юра були й залишаються топ-ведучими. Вони є улюбленцями мільйонів людей у нашій країні. Просто місії кожного з них зараз різні", – роз'яснив продюсер.

Інтерв'ю з Володимиром Завадюком у відеоформаті: дивіться відео онлайн