Успішний український телеведучий Володимир Остапчук виховує двох дітей від першого шлюбу з Оленою Войченко. На каналі "Україна" шоумен розповів, як з ними спільну мову знаходить його теперішня дружина Христина Горняк.

До теми Володимир Остапчук переїжджає з дружиною на нову квартиру: причина

Стосунки Христини Горняк з дітьми Остапчука

Володимир Остапчук поділився, що, поки що, йому не вдається бачитися частіше з 7-річною Емілією та 2-річним Еваном, оскільки він ще не налагодив стосунки з колишньою дружиною Оленою Войченко. Утім, діти вже кілька разів приїздили до зіркового батька та проводили з ним та його новою дружиною час.

Христина – мудра жінка, вона одразу знайшла, чим зацікавити дітей. Евана поки задовольняє перегляд мультиків чи гра в "бібіки". А з Емілією вони вчаться грати на фортепіано або малюють,
– розповів Володимир Остапчук.

Володимир Остапчук про бажання стати знову батьком

Телеведучий зізнався, що він дуже любить своїх дітей. Але зазначив, що з Христиною вони не проти стати батьками. Володимир додав, що подружжя вже серйозно розмовляли про це, та ще не планували.

Я люблю своїх дітей. І, звичайно, нам хотілося б ще діточок, але це коли Бог дасть. Тим не менш, ми про це серйозно говорили. Це нормальна річ для молодої пари,
– поділився Володимир Остапчук.


Володимир Остапчук та Христина Горняк / Instagram / @vova_ostapchuk