Закохані прийняли рішення переїхати, оскільки квартира, де вони мешкають зараз занадто велика. Володимир орендував більшу площу для того, щоб в гості приходили діти, проте наразі це рідко вдається. У сторіс на особистій сторінці в інстаграмі чоловік показав нове житло.

До теми Володимир Остапчук переїжджає з дружиною на нову квартиру: причина

Нова квартира Остапчука і Горняк

Подружжя орендувало квартиру у новобудові. Площа помешкання складає 67 квадратних метрів та є меншою, ніж попереднє житло. Серед позитивних моментів Остапчук відзначив ремонт, який зробили зовсім нещодавно. Проте є й деякі мінуси. Зокрема, оскільки це новобудова, то сусіди активно займаються ремонтами. Тому вдома в Христини та Володимира часто буває шум від різноманітних інструментів, які використовують під час ремонтних робіт.

У квартирі є кухня, що об'єднана з їдальнею. Також є окрема гостьова кімната, спальня та великий балкон. Помешкання світле, ремонт виконаний у мінімалістичному стилі, красиві меблі та просторі кімнати. Це саме те, що наразі потрібно Володимиру та Христині, які лише 3 місяці тому розпочали подружнє життя.


Коридор у квартирі Остапчука і Горняк / Фото з інстаграму Володимира Остапчука


Спальня в квартирі Остапчука і Горняк / Фото з інстаграму Володимира Остапчука


Кухня в квартирі Остапчука і Горняк / Фото з інстаграму Володимира Остапчука


Гостьова кімната в квартирі Остапчука і Горняк / Фото з інстаграму Володимира Остапчука


Балкон у квартирі Остапчука і Горняк / Фото з інстаграму Володимира Остапчука