Музикант Володимир Дантес після офіційного розлучення з Надею Дорофєєвою майже не розповідає про свої нові стосунки. Артист зізнався, чому приховує роман з Кацуріною та як реагує на критику від людей.

Читайте також Нова обраниця Володимира Остапчука натякнула, що вони тепер одружені: "Мій чоловік"

Чому Дантес приховує новий роман

Я досі не відкриваю повністю карти. Навчився на попередніх стосунках, що не треба повністю їх показувати. Я вже був у відносинах, в яких все показував. І це – класно. Але зараз мені не хочеться. Хочеться, щось лишати для себе і трохи приховувати,
– поділився Володимир Дантес.

Музикант прокоментував плітки та критику, яку поширюють на його адресу. Він визнав, що йому неприємно читати таке від фанів, але до цього ставиться з розумінням.

"Насправді інколи мені неприємно, що це обговорюється. Не розумію, навіщо. А потім я собі думаю так: "Ну якщо люди в цей момент, пишучи якісь коментарі, не думають про жахіття, які відбуваються в нашій країні. Ну нехай". Люди – це люди. І вони завжди будуть обговорювати брудну білизну. Не треба, як то кажуть, пісяти проти вітру. А то буде ще гірше. Це все мине".

Що відомо про роман Дантеса та Кацуріної

  • Після того, як Надя Дорофєєва підтвердила роман з Михайлом Кацуріним, їхні колишні почали все частіше з'являтися разом – то на публіці, то в мережах.
  • Лиш у вересні Даша Кацуріна підтвердила роман з Дантесом: показала відео їхніх поцілунків та зізналась артисту в коханні. Згодом дівчина розповіла, що спочатку вони були друзями, а пізніше почуття переросли у щось більше.
  • Даша й Володимир проводять час не тільки удвох, а й з дітьми Кацуріних. Та Дантес підкреслював, що не може займати ролі тата, адже батько в них є. За словами артиста, у нього хороші взаємини з обома дітьми.