Співак розповів, що знімання кліпу тривали 20 годин. Режисером роботи став Тарас Голубков, який знімав кліп для MONATIK на трек "Сейчас", пише ТСН.

Читайте також: Про що співає MELOVIN: переклад пісні Under The Ladder

За словами Голубкова, коли він запропонував ідею відео MELOVIN, виконавець не зробив жодного зауваження чи правки. У кліпі співак боротиметься з самим собою, з вогнем, вітром, та спокусою у вигляді звабливої дівчини, роль якої дісталася супермоделі Юлії Гершун. Вона була "Міс Україна Всесвіт 2016", "Міс Дніпропетровськ 2012", "Міс Монако 2016", і "Топ-модель світу 2017".

"Ця відеоробота – розповідь про боротьбу з самим собою, зі спокусами і труднощами, які заважають йти до успіху. В кліпі у нас буде і вітер, який намагається збити героя з ніг, і спокусниця, роль якої грає чарівна Юлія Гершун, і, звичайно ж, всепоглинаючий вогонь! В якому MELOVIN згорає, і відроджується з попелу вже зовсім іншою людиною", – привідкрив таємницю Голубков.

Прем’єра кліпу запланована на середину квітня.

Нагадаємо, під час прес-конференції MELOVIN заговорив українською. Співак зізнався, що для нього це не зовсім легко, але важливо. Виконавець додав, що з пресою у Лісабоні також намагатиметься спілкуватися українською.