Тільки всередині січня в Україні настала справжня зима. Батьки з дітьми насолоджуються снігом та влаштовують сімейні прогулянки. Відомий український танцівник Влад Яма теж вирішив провести час з дружиною та сином. Новими фото він поділився на особистій сторінці в інстаграмі.

До теми В автомобілі: Влад Яма поділився новими світлинами з сином за кермом

Нові фото Влада Ями

Танцівник з дружиною та сином прогулювались зимовим Києвом та розважалися на дитячому майданчику, засипаним снігом. Влад Яма розповів у підписі до фото, що тоді на градуснику було – 17 градусів. Але сім'я, незважаючи на сильний мороз, радісно усміхається на камеру.

В таку холодну пору всі одягнулися відповідно. Суддя "Танців з зірками" постав у синіх джинсах, білому пуховику та сірій шапці. Лілія Яма, як завжди, обрала комфортний одяг, який поєднала в стильний образ. Вона вдягнула білі лосини та кофтинку.

Лілія доповнила аутфіт сірим пуховиком, яскравими жовтими черевиками та синьою шапкою. А Леон позував у синій курточці, чорних штанах і сірому шалику та шапці. На руках його були чорні рукавиці.

Зимо, ну ти ж можеш! Мінус 17 одночасно радує і обпікає! А з сонцем – повне щастя!
– написав Влад Яма під фото.


Влад Яма з дружиною і сином / Фото з інстаграму Влада Ями


Влад Яма з дружиною і сином / Фото з інстаграму Влада Ями

Лілія Яма теж поділилась серією фото. Та додала: "Цю б погоду на пару тижнів раніше... Ех, ну нічого. Головне – насолоджуватися моментом, який настав (– 17)".

Для перегляду фото гортайте праворуч: