Архівне фото, якого раніше не публікували, в мережі з'явилось 16 листопада. На ньому можна побачити молодих зірок українського шоу-бізнесу у далекому 2006 році: Влада Яму, Володимира Зеленського, Наталію Могилевську, Олену Шоптенко, Руслану Писанку, Віталія Козловського і Миколу Коваленка. Усі – ще зовсім молоді та кумедні, але щиро усміхаються в очікуванні яскравих прямих ефірів найпершого сезону "Танців з зірками".

Читайте також Катерина Кухар відповіла на хейт після сальси з Артуром Логаєм

Вітаю з Днем працівника радіо, телебачення та зв'язку України!.. Виходить, і моє професійне свято. На фото рік 2006, початок епохи великих розважальних шоу в нашій країні. Кого впізнали?.. Пишіть,
– написав Влад Яма в інстаграмі.


Влад Яма з молодими учасниками 1 сезону "Танців з зірками" / Фото з інстаграму Ями

Реакція мережі

Фанати були вражені таким архівним знімком і не очікували там побачити чинного президента України. Саме йому було присвячено найбільше коментарів:

  • "Тоді ми ще не знали, що головне шоу ще попереду";
  • "Круте фото. Особливо яскраво вийшов президент";
  • "Всіх впізнали, всі красиві. Зі святом!";
  • "Найкращий сезон ever, як на мене";
  • "Клас! Всіх впізнала, але одразу око впало на нинішнього президента";
  • "Як все і все змінилося, особливо у того, хто з метеликом".

Писанка про шоу у 2006 році

Зазначимо, що перед початком 5 сезону "Танців з зірками", який розпочався восени 2021 року, Руслана Писанка дала інтерв'ю та розповіла, що перший сезон проєкту був найкращим.

Ми брали участь у найпершому сезоні проєкту. Влад танцював з Могилевською, а я – з Колею Коваленком. Насправді тоді було дві потужні пари-конкуренти: Олена Шоптенко та Володимир Зеленський і Влад Яма та Наталя Могилевська – між ними розгорталася основна боротьба,
– поділилась Писанка та додала, що тоді її партнером мав стати Влад Яма, але він не підійшов їй за фактурою тіла на пробах перед шоу.

Варто додати, що тоді у 1 сезоні 2006 року перемогу на проєкті отримав Володимир Зеленський та Олена Шоптенко. А от Наталія Могилевська, вже без Влада Ями, змогла перемогти у шоу аж у 2017 році з партнером Ігорем Кузьменком.