Про це зірка розповіла в інтерв’ю для програми "Світське життя".

Як зізналась артистка, її вже виписали з лікарні і вона проходить реабілітацію вдома. Незважаючи на пережиту хворобу, Євгенія почуває себе значно краще і впевненіше, – це підтверджує її стильна чорна сукня з квітковим принтом, підбори та її усмішка.

Читайте також: Небезпека позаду: Євгенія Власова повернулася з лікарні

Однак Власова розповіла, що до пережитої хвороби вона була не готова. В той день, коли її госпіталізували, вона була в спортзалі і займалась танцями, але почувала себе чомусь не дуже добре, було "щось дивне".

Ситуація 8 років тому (її перша боротьба з онкологією, – "24") мене не так вибила, як ця. Тоді я була трішки готова. Тому що це була призначена операція, це був призначений день. А тут абсолютно несподівано,
– поділилася з Катею Осадчою Євгенія.

Євгенія досі не розуміє, чому з нею це трапилося, оскільки веде здоровий спосіб життя і не робить нікому нічого поганого

"Після того, коли я опритомніла після операції, я взагалі не зрозуміла, що відбувається. Чому стільки кіпішу? І через якийсь час хірург мені говорить: "З десяти один виживає"", – зізналася Євгенія.

Одними з найперших, хто їй допоміг фінансово, стали Константин Меладзе, Світлана Лобода, Андрій Данилко та Віктор Павлік. Навіть її консьєржки не захотіли брати з неї гроші за місяць оплати, – так намагались допомогти співачці небайдужі.

Читайте також: Євгенія Власова розповіла, хто з українських зірок її підтримував

Хоч і відомі знаменитості не залишали її наодинці з хворобою, чоловічого плеча поруч з нею так і не було. Євгенія навіть купила "для Всесвіту" чоловічі атрибути в знак очікування чоловіка.

Я дуже багато говорю з Всесвітом, я навіть купила якісь чоловічі атрибути, щоб себе навчити знову заново захотіти поруч бачити чоловіка. І я відразу кажу: "У мене все нормально, я люблю чоловіків. Я купила чашку, тапочки. Кажу: "Всесвіт, ти бачиш я типу вже готуюся, давай вже",
– додала співачка.

Хоч після цього в Євгенії з'явилося 5 різних чоловіків, однак коли Власова потрапила в реанімацію, цих чоловіків поруч не було. "В екстремальній ситуації їх не було", – прокоментувала Євгенія.

Читайте також: Без підтримки просто не виживе: Віктор Павлік розповів про стан важкохворої Власової

Сьогодні вона проходить реабілітацію, спілкується з психологом та слідкує за якнайменшим фізичним навантаженням.

"Якесь таке непевне відчуття внутрішнє, але крізь нього потрібно йти", – зазначила артистка.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року Власова потрапила до реанімації через проблеми з кишківником. Тоді їй зробили кілька складних операцій. За словами матері співачки, Власова перебувала у важкому стані упродовж декількох тижнів.

За кілька тижнів артистка записала відео, в якому подякувала усім за матеріальну та моральну підтримку. На кадрах співачка не могла стримати сліз.