Про це повідомила її мати Галина Поплавська у коментарі ТСН.

Читайте також: Матір Євгенії Власової спростувала інформацію про смерть дочки

За її словами, Власова перебувала у важкому стані упродовж останніх двох тижнів.

Водночас вона додала, що кілька столичних клінік відмовлялися приймати хвору, посилаючись на нестачу місць, однак у підсумку одна із найдорожчих лікарень у Києві все ж погодилася це зробити.

"З таким діагнозом бояться брати людей. Один до десяти. Люди не хочуть брати відповідальність. Мабуть медики бояться рецидиву, оскільки Євгенія 8 років тому пережила онкологічну хворобу", – пояснює жінка.

Як розповідає мати співачки, її доньці діагностували непрохідність кишківника – давні шви приросли до внутрішніх органів, тому життя Власової знову зависло на волосині.

Зауважимо, що востаннє оперував Власову 78-річний академік Петро Фомін. Операція тривала понад 5 годин. У підсумку все пройшло успішно та рецидиву раку не було виявлено, однак прогнозів на повне одужання поки що ніхто з медиків не дає.

"Їй дозволили маленький шматочок печива, і вона його розкусила, запила узваром", – зазначила Галина Поплавська.

Читайте також: Як виглядав Хворостовський за кілька тижнів до смерті: останні фото оперного співака

Крім того вона бідкається, що кожен день лікування коштує неабияких грошей, відтак витратила вже всі власні заощадження.

"Поки заплатила 280 тисяч зі знижкою у 25%. Але ніхто не знає, наскільки це розтягнеться", – підкреслює мати Євгенії Власової.

Нагадаємо, раніше сайт "24" повідомляв, що відомій українській співачці Євгенії Власовій за останні 12 днів зробили чотири операції, відтак через наслідки хірургічного втручання та хіміотерапію вона потрапила до реанімації.