Видання The Guardian коментує дії принца Гаррі як "тотальна війна" з британською пресою та тиском ЗМІ на його дружину Меган Маркл.

Читайте також: У сукні-сорочці кольору хакі: Меган Маркл здійснила стильний вихід під час африканського туру

Так, позови проти двох таблоїдів були подані до суду ще 27 вересня. Прес-служба Букінгемського палацу підтвердила подачу позову. Однак не зазначено, чи йшлося про злом голосової пошти Гаррі, чи Меган Маркл, чи іншої людини з оточення королівського подружжя.

Додамо, що наразі невідомо, до якого періоду належать звинувачення проти Sun і Daily Mirror. Як припускають західні ЗМІ, скандал розгорівся навколо злому ліній особистих телефонів, що відбувся у Великобританії ще на початку 2000-х років.

Крім того, дружина принца Гаррі Меган Маркл на початку жовтня подала в суд на британський таблоїд Mail on Sunday і його видавця Associated Newspapers через незаконну публікацію її особистого листа, який вона адресувала своєму батькові Томасу Марклу. За словами герцога Сассекського, британський таблоїд порушив політику конфіденційності королівської сім'ї та авторські права.

Ми віримо в свободу ЗМІ і об'єктивну, правдиву журналістику … Але моя дружина стала однією з нових жертв британських таблоїдів, що розпалюють кампанії проти приватних осіб, не думаючи про наслідки,
– заявив принц Гаррі.