Російська театральна та кіноакторка Євгенія Брік померла 10 лютого, про що стало відомо сьогодні, 11 лютого. Про втрату повідомила журналістка Катерина Гордєєва.

До теми Померла легенда фанк-музики Бетті Девіс

Померла Євгенія Брік

Катерина Гордєєва розповіла, що причиною смерті Євгенії Брік стала хвороба. Про неї сама акторка раніше не зізнавалась.

Женя. Одна з найкрасивіших, веселих та вірних у життя. Жінка абсолютно інопланетної краси та сталевого характеру. Женя не хотіла, щоб хтось знав, що вона хворіє. Думаю, їй було б неприємно, якби почали обговорювати подробиці,
– написала журналістка.

Євгенії Брік було 40 років.

Євгенія Брік
Євгенія Брік / Фото з інстаграму акторки

Коротка біографія Євгенії Брік

Акторка народилась у Москві, закінчила музичну школу за класом фортепіано. Спершу вона спробувала себе як модель, працюючи манекенницею в Загальносоюзному Будинку моди одягу.

У 2004 році Євгенія закінчила ГІТІС – Російську Академію театральних мистецтв. Знялась у понад 25 фільмах і серіалах, серед яких:

  • "Стиляги";
  • "Географ, що пропив глобус";
  • "Соло на саксофоні";
  • "Каменська 3";
  • "Чоловіки не плачуть";
  • "Відлига";
  • "Бомба".

Євгенія Брік була нагороджена кількома преміями та призами: нагорода IV Фестивалю телевізійного кіно "Сполохи", приз MTV в номінації "Найкращий кінозлодій року", була номінована на премію "Ніка".

Акторка була одружена з кінопродюсером Валерієм Тодоровським, у 2009 народила доньку Зою.

Текст публікації Катерини Гордєєвої

Сьогодні, 10 лютого, померла Євгенія Брік. Женя. Одна з найкрасивіших, веселих та вірних у життя. Жінка абсолютно інопланетної краси та сталевого характеру.

Женя не хотіла, щоб хтось знав, що вона хворіє. Думаю, їй було б неприємно, якби почали обговорювати подробиці.

У Жені залишилася дочка Зоя, яку вона нескінченно кохала, чоловік Валерій Тодоровський, мама та сестра. Їм – величезне співчуття. І сил. Тому що тепер треба буде навчитися жити без Жені. Світла пам'ять.