"Інша весна" – це повстанська пісня, написана у 1985 році. Автори надихнулися переглядом світлин з Волині 40 – 50-х років, де тоді точилися кровопроливчі бої. На фото поруч з мужніми воїнами були вродливі дівчата.

Важливо "Рідна Україна переможе": чому нова пісня Пономарьова тягне на статус народної

Віталій Козловський зняв кліп біля зруйнованих будинків

Артист від початку війни залишається в Києві. Під постійні звуки сирен і вибухів він й записав особливий трек. У тексті "Іншої весни" мовиться про тих повстанців, які не пошкодували молодості та життя, щоб боротися за вільну Україну. Сьогодні ці рядки знову актуальні. Тисячі українців, які планували, будували, працювали, створювали сім'ї, народжували дітей, зараз боронять українські землі від російських загарбників.

Відео на щемливу пісню Віталій вирішив зняти у столиці, біля будинків, які найбільше постраждали від ворожих ударів.

Руйнування жахливі. Без болю дивитись на це не можна. Неможливо повернути людей, яких вже немає. Ця відеоробота – це крик душі кожного українця та звернення до всього світу бути небайдужими до цього геноциду та нашого горя,
– поділився Козловський.

Віталій Козловський – "Інша весна": дивіться відео онлайн

Під час зйомок до Віталія підходили люди, ділилися своїми історіями.

  • Пенсіонер спав у своїй квартирі, коли прилетіла ворожа ракета. Квартиру, як і весь під'їзд, зруйнувало повністю. Його завалило. Дивом вибрався з-під уламків живим. Улюблена кішка загинула, бо легка, і її сильно кинуло об стіну від ударної хвилі. Не всі сусіди пережили цей удар. Тепер він живе у знайомих і щодня приходить дивитись на те, що лишилось від колишнього спокійного життя.
  • Поряд стояли бабуся з маленькою онукою, сусіди. Вдивлялися в обгорілий каркас будинку і нарешті знайшли вікно на 6 поверсі. Розповідали, що там жила найкраща подруга дівчинки, до неї часто приходили в гості в цю квартиру. Тепер від неї залишилися чорні порожнечі вікон. Навколо дому розкидане те, що було улюбленими речами, частинками мирного щасливого життя людей, а крізь ці уламки пробиваються весняні першоцвіти.
  • У будинку, біля якого вдарила ракета, повністю випала стіна. На землі – глибока воронка від удару. Довкола – уламки меблів, чорні скелети обгорілих автомобілів. Чоловік прийшов до залишків квартири, щоб забрати те, що вціліло. Збирає найдорожче – родинні фото, рідні серцю дрібниці. Скарби, які тепер можна вмістити в одну невелику сумку.