У день 25 річниці весілля Віталій Борисюк вирішив здивувати кохану. Сама Ольга Сумська поділилась кадрами в інстаграм-сторіз.

Це цікаво Цвіт сакури у Львові: Ірина Федишин влаштувала яскраву сімейну фотосесію у красивій локації

Чоловік Ольги Сумської зробив їй пропозицію

Віталій Борисюк з'явився перед коханою у рожевій сорочці та синій штанах. Він тримав у руках коробочку з подарунком, а також величезний букет білих троянд.

Чоловік влаштував невелику сценку, підійшовши до акторки зі словами: "Пані, я дворянин – порядна людина. Маю мільйон річного доходу. Потрапляю кулею в підкинуту копійку і маю відмінних коней. Хочете бути моєю дружиною?".

Так Віталій Борисюк знову освідчився Ользі Сумській в коханні та розчулив її. Він став на одне коліно та презентував подарунок, у якому, ймовірно, була ювелірна прикраса. Та сама зірка вирішила приховати її від прихильників.


Віталій Борисюк освідчився Ользі Сумській / Фото з інстаграм-сторіз

Згодом подружжя вирушило святкувати срібне весілля у заклад, розташований в готелі в центрі Києва. Вони чудово проводили час, а Ольга Сумська написала, що "25 років пройшли як один день".


Віталій Борисюк та Ольга Сумська святкують річницю весілля / Фото з інстаграм-сторіз

Шлюб Сумської й Борисюка

  • Ольга Сумська та Віталій Борисюк закохалися один в одного, коли спільно грали в театрі.
  • Акторка тоді була одружена з Євгеном Паперним та виховувала доньку Антоніну. Однак почуття до Борисюка переважили, тому Ольга і Віталій закрутили роман.
  • Згодом Паперний дізнався про стосунки дружини на стороні. Пара розірвала шлюб.
  • Але Сумська вийшла заміж вдруге у 1996 році. Через 6 років у подружжя народилась донька Анна.