Під час карантинних обмежень у 2020 році безліч зіркових пар розпадалися. Та відома канадська модель Вінні Гарлоу – повна протилежність, адже в такий важкий період знайшла своє кохання.

Варто знати Услід за сестрою: брат Аріани Гранде заручився з бойфрендом

Вінні Гарлоу про свій новий роман

Знаменитість розповіла, що баскетболіст Кайл Кузма приблизно у 2019 році вже писав в особисті повідомлення в інстаграмі до моделі. Та через соціальну мережу вона понад рік не помітила повідомлення від спортсмена.

За рік до цього я отримала особисте повідомлення від мого хлопця, і я ніколи його не бачила. Я не знаю, в чому полягає збій в системі з Instagram, але воно жодного разу не з'явилося,
– поділилась Вінні.

Та вже через рік Гарлоу пощастило прочитати нове повідомлення від баскетболіста: "Рік по тому, на піку карантину, він знову написав мені в DM після того, як я опублікувала нову фотографію, і я сказала: "О, привіт!".

Модель тоді запитала Кайла, як проходить його карантин. З того часу почалося довге спілкування зіркової пари. Та через пандемію вони практично не могли бачитися.

А потім, приблизно через місяць в Facetime по 24 години кожен день, він сказав: "Ти повинна приїхати в Лос-Анджелес", і з того часу я живу в Лос-Анджелесі. Це було рівно рік тому,
– зізналась Вінні Гарлоу.

Інтерв'ю з Вінні Гарлоу: дивіться відео онлайн

Особисте життя Вінні Гарлоу

  • Канадська модель мала складний та тернистий кар'єрний шлях через хворобу вітиліго (порушення пігментації шкіри). Та саме через це, а також довгу працю дівчина у 2018 році приєдналась до "ангелів" Victoria's Secret, а в листопаді вперше вийшла на сцену показу спідньої білизни.
  • Про особисте життя Вінні Гарлоу відомо не так багато, оскільки вона нечасто показувалась на публіці з бойфрендами. Та влітку 2016 року папараці побачили, що модель зустрічається з мільйонером Льюїсом Гамільтоном.