Дружина мільярдера й до війни займалася благодійністю, а після 24 лютого зосередила всі зусилля на потребах військових, поранених і біженців. Чоловік Камалії допоміг придбати два винищувачі для ЗСУ та виділив більш як мільйон євро на будівництво житла для українців у Німеччині. Тож не дивно, що він у тісному контакті з президентом Зеленським.

Дивіться також "Я повернусь і запрошу поляків у гості": Зеленська зворушила відео про дітей-українців у Польщі

Камалія про дзвінки Зеленського її чоловіку

Я не знаю, чи можу це говорити. Він звертається, звісно. Телефонують його люди,
– заявила Камалія.

Тож невідомо, чим саме Мохаммад Захур допоміг Зеленському – чи грошима, чи зв'язками, хоч зараз, за словами артистки, сам не в найкращому фінансовому становищі. "У нас як у всіх. Нічого не працює. Бізнес стоїть", – поділилася Камалія і додала, що частину бізнесу вони планують запускати через місяць, він працюватиме "тільки на якихось відсотках".

Як сама Камалія допомагає Україні

Також Камалія зізналася, що за останні два з половиною місяці не раз відмовляла в допомозі, адже не може врятувати всіх.

"Персонально, особисто, я не всім можу допомогти. Я допомагаю масово – військовому госпіталю, батальйонам, теробороні. А вони вже розподіляють це. Працюю з дитячою лікарнею "Охматдит", – розповіла зірка. Вона додала, що зараз літає по всій Європі з концертами, аби залучити до благодійних ініціатив якомога більше багатих людей.

Зараз я працюю, їжджу по всій Європі, щоб залучити якнайбільше заможних людей, які також можуть допомогти, можуть підтримати Україну. Кожні 3-4 доби я літаю, даю благодійні концерти, зустрічаюся з впливовими людьми,
– поділилася Камалія.

Повне інтерв'ю Камалії зі Славою Дьоміним: дивіться відео онлайн