Багато людей це засуджують. Зокрема, вони переконані, що Вікторія "прогнулася під чоловіка" або "хотіла втримати мільйонера з Франції", тому нібито погодилась на такий формат відносин. Водночас сама дівчина розповіла, як все насправді було й пояснила, чи розповідатиме своєму сину про формат стосунків його батьків.

Вас також може зацікавити Знаю дівчат, з якими він мав інтим, – Віка Маремуха зізналась про вільні стосунки з чоловіком

Вікторія Маремуха розповіла про вільний шлюб

Блогерка зазначила, що у стосунках з чоловіком їй дуже комфортно, їм класно разом, в них хороший секс, проте Вікторія не уявляє себе лише з одним чоловіком. За словами жінки, вона дуже влюблива, тож готова своєю любов'ю ділитися не лише з сином та чоловіком, а й з іншими чоловіками. Вона наголосила, що їй "подобається, коли починаєш зустрічатися, є ця пристрасть, адреналін". Водночас Віка сказала, що це потім проходить, і вона не кине свого чоловіка.

Прийняти такий вид стосунків — це складне рішення. Потрібно справді довіряти людині й любити її, приймати один одного. Я реально завжди, скільки себе знаю, не уявляла себе з одним чоловіком. У мене дуже багато любові всередині. Зараз найбільша любов це мій син, потім — мій чоловік, але я можу любити інших. Я влюблива. У нас із чоловіком класний секс, але мені подобається, коли починаєш зустрічатися, є ця пристрасть, адреналін,
– сказала дівчина.

Чи розказуватиме Вікторія синові про вільний шлюб

Зірка зауважила, що займатиметься сексуальною освітою малюка. І, якщо в дитини раптом виникатимуть запитання до стосунків, у яких перебувають його батьки, то вона проконсультується з психологом, щоб правильно все пояснити. Однак спеціально сідати й говорити про вільний шлюб Люку Вікторія поки не планує. Вона вважає, що це може негативно вплинути на його сприйняття таких стосунків.

Інтерв'ю з Вікторією Маремухою: дивіться відео онлайн

Що відомо про стосунки Вікторії та Луї: головне

  • Пара була разом впродовж трьох років. Чоловік навіть зробив пропозицію дівчині. Втім, стосунки раптово обірвалися через те, що Луї зрадив Вікторію.
  • Після розставання дівчина перервала будь-який зв'язок із чоловіком, який невпинно намагався відновити з нею стосунки. Проте пара зрештою поговорила. Луї вирішив все врятувати, тож звернувся за допомогою до психолога. Вікторія теж пішла до фахівця.
  • Після аналізу своїх уподобань та потреб пара відновила стосунки, хоча й з деякими змінами у їхньому форматі. Чоловік та дівчина вирішили вступити у відкритий шлюб, де за попередньою взаємною згодою вони можуть мати романи з іншими партнерами.
  • Влітку 2021 року Вікторія Маремуха вийшла заміж за француза Луї. Згодом вона завагітніла і вже 7 вересня блогерка народила сина Люка. Вона зізналась, що ця важлива подія не вплинула на її бачення відносин з чоловіком. Водночас за період вагітності їхній шлюб з гостьового (коли пара не живе разом) перейшов у звичайний. Вони жили в Таїланді й підтримували один одного.