Успішна британська дизайнерка та модельєрка Вікторія Бекхем пригадала минуле. На офіційній сторінці в інстаграмі вона опублікувала архівне фото, а також поділилась, чому пішла з колективу Spice Girls.

Це цікаво Кара Делевінь стала найбільш високооплачуваною моделлю Великої Британії

Чому Вікторія Бекхем покинула Spice Girls

Вікторія Бекхем у виданні Vogue опублікувала лист, який написала самій собі в майбутнє. Там вона розповіла, чому свого часу вирішила піти з жіночого колективу Spice Girls. Зірка порівняла себе з Елтоном Джоном.

"Багато років тому я була на концерті Елтона в Лас-Вегасі. Я пам'ятаю, як він виконав пісню Tiny Dancer і зробив це так, ніби це було в перший раз. І тоді я зрозуміла, що виступи для нього – це джерело цілющої сили. Це був переломний момент в моєму житті. Тоді я усвідомила, що спів і танці були для мене всього лише веселою розвагою, а не пристрастю", – розповіла Вікторія Бекхем.

Модельєрка додала, що з того моменту вона вирішила піти з гурту і шукати себе в іншій справі. Вікторія зізналась, що їй було дуже важко зважитися на це, але тоді вона розуміла, що не є на своєму місці.

Архівне фото Вікторії Бекхем

Також дизайнерка поділилась фото із зйомки 2018 року для британського Vogue. Перед камерою зірка постала в чорних трусиках та светрі. Вона підняла одну ногу догори, що робило фото пікантнішим.

Зірка доповнила образ білими кросівками, срібним ланцюжком на руці та хусткою, яку пов'язала на голову. Look Вікторії Бекхем завершив розкішний макіяж. Модельєрка підкреслила очі масивними чорними стрілками, а губи нафарбувала нюдовою помадою.