28-річна модель з Великої Британії отримала найбільше коштів за свою роботу з-поміж інших іменитих моделей. 15,7 мільйона фунтів стерлінгів (близько 570 мільйонів гривень) додались до її попереднього статку у 30 мільйонів, повідомляють у The Sun.

Цікаво Експерти назвали найкращу фотомодель 2020 року

Минулого року Кара співпрацювала з брендами Burberry, DKNY, Jimmy Choo, Rimmel і Volkswagen, а також знялась у кількох фільмах, випустила книгу і записала кілька альбомів. Втім, незважаючи на колосальну суму у час пандемії, її заробіток все ж був меншим ніж у 2018-му році – тоді вона заробила 21,6 мільйона фунтів стерлінгів.


Кара Делевінь у рекламі бренду Puma / Instagram / @caradelevingne

Що відомо про Кару Делевінь?

28-річна британка має чимало захоплень, саме тому вона позує для модних брендів, а також знімається у фільмах, випускає альбоми та книги. Кінокар'єра дівчини почалась у 10-річному віці, і тоді ж вона вперше знялась для глянцю Vogue Italia. У 2015 році вона покинула роботу на подіумах, оскільки стрес, який вона отримувала, вплинув на рівень розвитку псоріазу. Кара Делевінь є бісексуалкою та феміністкою.

Хто потрапив у список найбільш високооплачуваних моделей

Велика Британія славиться своїми "обличчями" у модельній індустрії, відтак, не лише одна Кара Делевінь поповнила свої банківські рахунки у 2020-му. Друге місце у рейтингу "багатіїв" посіла 46-річна супермодель Кейт Мосс – її статки зросли на 9 мільйонів фунтів стерлінгів.

Третє місце зайняла 33-річна модель Розі Хантінгтон-Вайтлі (+ 8 мільйонів), а четверте – 50-річна Наомі Кемпбелл (+ 5 мільйонів). П'яте місце зайняла 30-річна Журдана Данн (+ 2,2 мільйона).