8 жовтня Віктор Павлік повідомив, що у його 19-річного сина Павла виявили онкохворобу. Хлопцю діагностували рак хребців, тому співак звернувся за допомогою до своїх прихильників. За лічені дні співак зібрав необхідну суму та прооперував сина. За його словами, хірургічне втручання пройшло успішно, тому наразі хлопець готується до реабілітації в Ізраїлі.

Минуло більше тижня, як Віктор Павлік вкотре звернувся до своїх прихильників. Цього разу артист подякував всім за підтримку та заявив, що призупиняє збір коштів.

"Збір коштів зупинено! Дякую всім за добрі слова. А хто пише гидоту, хай Бог вас пробачить... Я мрію про те, щоб залишились зайві гроші та ми їх віддали на лікування тим, хто цього потребує. В нас все добре, ми в прекрасному настрої та віримо тільки в перемогу. А я працюю щодня, без музики неможливо. Все буде добре", – написав Віктор Павлік.

Окрім цього, артист зазначив, що всі заплановані концерти відбудуться. Віктор Павлік додав до свого гастрольного графіка ще кілька виступів.

Хто такий Віктор Павлік?
Відомий український співак, Народний артист України. Пік його популярності припадає на 90-ті роки, коли співак записав пісні "Ти подобаєшся мені" та "Шикидим". У Віктора Павліка є троє дітей: сини Олександр та Павло і донька Христина.