Як відомо, вчора, 8 жовтня, Віктор Павлік повідомив, що у його 19-річного сина Павла діагностували рак хребців. Артист одразу звернувся до медиків, які прооперували хлопця. Хірургічне втручання пройшло успішно, відтак співак має намір боротись за життя сина в Ізраїлі.

Читайте також: Рак і трансплантація нирки: легендарна Тіна Тернер відкрила шокуючі подробиці з життя

"Сталася велика біда: мій син Павло, якому 19 років, захворів. Йому зробили операцію, вирізали пухлину. Пухлина виявилася злоякісною. У нього саркома – рак хребців. Закликаю до допомоги. Хто чим може, як може. Зараз, дякуючи вам, вже рахунок поповнюєтьсята дуже швидко. Мені дуже приємно, що сьогодні от буквально півдня навіть ще не минуло відтоді, як я виклав пост, і гроші надходять. Це дуже тішить. Тому що лікуватися треба далі в Ізраїлі, а хто знає, що це таке, той прекрасно розуміє, що це дуже великі витрати", – розповів Віктор Павлік.

За словами артиста, на лікування сина потрібно близько 200 тисяч доларів, що становить понад 5 мільйонів гривень. Така сума є непосильною для Віктора Павліка, тому артист вкотре звернувся до прихильників підтримати його в цю складну хвилину.

Хто такий Віктор Павлік?Відомий український співак, Народний артист України. Пік його популярності припадає на 90-ті роки, коли співак записав пісні "Ти подобаєшся мені" та "Шикидим". У Віктора Павліка є троє дітей: сини Олександр та Павло і донька Христина.