Відомий український музикант Віктор Павлік понад рік перебуває у шлюбі з Катериною Реп'яховою, яка молодша від співака на 28 років. Він відверто розповів, через що конфліктує з молодою дружиною.

До слова Настя Каменських і Потап відпочили в Хорватії: фото подружжя з літньої відпустки

Віктор Павлік про сварки з Реп'яховою

Попри велику різницю у віці, сварки артиста з коханою такі, як і у звичайного подружжя. Вони часто сперечаються через певні побутові питання. Також Віктор Павлік може не дослухатися до певних прохань дружини.

Виконавець також відреагував на чутки про те, що він підкаблучник. Він наголосив, що вирішує всі питання разом з Катериною через спілкування.

Не буває ніколи, щоб я скинув шапку до підлоги: "Ні, буде по-моєму". Все, що Катя часом пропонує або каже, – ми радимося, вона ніколи не каже, що це в приказному порядку. Вона знає, що зі мною так не можна. Десь якась дуже мала частка правди в цьому є, але це хайп,
– поділився Віктор Павлік.


Віктор Павлік і Катерина Реп'яхова / Фото з інстаграму Катерини Реп'яхової

Як Павлік ставиться до праці дружини

Катерина Реп'яхова є концертною директоркою артиста, але водночас і блогеркою. Віктор Павлік вважає, що його кохана якісно виконує свою роботу, постійно вчиться та вдосконалюється.

Також співак розповів, що поруч з дружиною він почуває себе набагато молодшим та енергійним. Він заявив, що серед спільного з Катериною у нього любов до роботи та відданість їй.

Інтерв'ю з Віктором Павліком: дивіться відео онлайн

Про що також розповів Віктор Павлік:

  • музикант розповів, що у місяць заробляє приблизно 5 – 7 тисяч доларів. Він виступає на концертах 2 – 3 рази на місяць. Натомість гроші витрачає на квартиру, яку винаймає, артист виплачує кредит за машину та платить за паркомісця.
  • Віктор Павлік поділився, що після смерті сина у нього залишилось близько 2 тисячі доларів. Ці гроші були зібрані від небайдужих для лікування Павла. До цих коштів співак доклав ще певну суму та зробив синові пам'ятник.