Весілля принцеси Беатріс з мільярдером Едуардо Мапеллі Моцці є однією з найочікуваних подій для британської монаршої родини. І хоч цьому святкуванню прогнозують долю найбільш неформатного серед традиційних королівських вінчальних церемоній, проте інтерес громадськості від цього не зменшується.

Читайте також: Відома дата весілля принцеси Беатріс та Едоардо Мапеллі Моцці

Днями Букінгемський палац все ж наважився розсекретити знакову для закоханих дату. Під вінець наречені підуть 29 травня 2020 року. За згодою Її Величності королеви Єлизавети II вінчання відбудеться в Королівській каплиці Сент-Джеймсського палацу. Опісля подружжя вітатиме гостей на приватному банкеті у садах Букінгемського палацу.

Наголосимо, що в каплиці Сент-Джеймсського палацу в 1840 році виходила заміж прапрабабуся Єлизавети II королева Вікторія. Крім того, в каплиці в 2013 році проходили хрестини первістка принца Вільяма і Кейт Міддлтон принца Джорджа та наймолодшого нащадка принца Луї.

У день, коли весь світ дізнався дату створення нової родини серед числа британських монархів, сестра 31-річної принцеси Беатріс Євгенія опублікувала на сторінках свого інстаграму чуттєві архівні кадри. Вона привітала Беатріс та Едоардо Мапеллі Моцці з майбутнім відповідальним для закоханих днем та наголосила, що дуже пишається їхнім союзом.

Що відомо про весілля принцеси Беатріс? Принцеса Беатріс отримала пропозицію від мільярдера Едуардо Мапеллі Моцці у вересні 2019 року в Італії. Відомо, що весілля останньої незаміжньої внучки королеви Єлизавети ІІ фінансуватиметься з власного бюджету наречених. Таке рішення пов'язують з тим, що платники податків обурилися витратам і створили петицію проти розтрати державних коштів. Як раніше зазначали інсайдери, глядачі не зможуть побачити весільну церемонію в телеефірі, свято буде цілком приватним, без доступу громадськості та преси.