Про це йдеться на офіційній сторінці мультфільму у Facebook.

Пісня під назвою "До зірок" стала головним саундтреком до українського 3D-мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила".

Читайте також: Квоти в дії: як відомі виконавці переходять на українську мову

Окрім того, головні ролі мультфільму – Руслана та Людмилу озвучили учасники групи "Время и Стекло" – Надя Дорофєєва та Олексій "Позитив" Завгородній.

"Ще на самому початку процесу дубляжу мені сказали: "Як тобі пасує цей персонаж, а йому твій голос!". Насправді, як і в Руслані, в мені уживаються романтик і розбишака. Пісня й кліп цікаві, зовсім не в тому стилі, в якому я зазвичай працюю – і це класний досвід!" – зізнався "Позитив".

Надя Дорофєєва додала, що їй сподобалось в новому амплуа, під час роботи над мультфільмом вона відчула себе справжньою принцесою.

Гурт "Время и Стекло" вперше заспівав українською – відео

Хто такі "Время и Стекло"? Це український гурт, у складі якого Надія Дорофеєва та Олексій "Позитив" Завгородній. Поп-проект продюсує Олексій Потапенко "Потап". Гурт продовжує під час війни на Донбасі їздити за нагородами та з концертами до Росії.

Що за мультфільм "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила"? Це український 3D-анімаційний фільм-фентезі, режисером якого є Олег Маламуж. Мультфільм створений за мотивами казки російського поета Олександра Пушкіна "Руслан і Людмила" – мандрівний артист Руслан рятує викрадену злим чарівником Чорномором княжну Людмилу. Прем'єра стрічки в Україні запланована на 7 березня 2018 року.