Колишня "ангел" Victoria's Secret та американська модель Девон Віндзор розповіла щасливу новину. Зірка народила первістка.

Не пропустіть Модель plus-size Ешлі Грем вагітна двійнею: зворушливе відео

Девон Віндзор стала мамою

Як виявилося, пологи знаменитості відбулися ще 8 вересня. У подружжя Девон Віндзор та її чоловіка Джонні Барбари народилась донечка. Пара не стала приховувати ім'я дівчинки.

Енцо Елоді Барбара! Ми з Джонні так закохані в нашу маленьку дівчинку-янголятка! Вона приєдналася до нас 8 вересня о 16:58. Найкращий день в моєму житті! Дуже дякую за добрі побажання,
– написала модель.


Девон Віндзор з донькою / Фото з інстаграму моделі

Подружжя вже повернулося додому з донькою. Вони прикрасили будинок та одягнулися в миловидні рожеві вбрання.

"Народження доньки було чарівним, справжнім і сильним досвідом! Мій найкращий день. Народження людини — це насправді найбільше чудо, яке я коли-небудь відчувала в житті. Я вже так закохана в дитину, що не можу уявити, як моє серце може ставати ще більше з кожним днем! " — поділилась враженнями Девон.


Девон Віндзор з донькою і чоловіком / Фото з інстаграму моделі

Зіркова матуся вже виходить на прогулянки з донькою. Після перших пологів Девон Віндзор практично повернулась у форму.


Девон Віндзор з донькою / Фото з інстаграму моделі

Стосунки Девон Відзор та Джонні Барбари

  • Кубинський бізнесмен освідчився моделі ще у 2018 році. Вже через рік, 16 листопада 2019 року, пара зіграла розкішне весілля на острові Сен-Барт, що в Карибському морі.
  • 12 березня 2020 року стало відомо, що Девон Віндзор та Джонні Барбара стануть батьками. Модель опублікувала зворушливі фото з чоловіком, на якому оголила животик. Зірка зізналась, що давно мріяла стати мамою.