У 2020 році Національний відбір на Євробачення-2020 стартував з оновленими правилами. Відтепер, учасником Національного відбору може бути виконавець або гурт, який не їздив з концертами на територію РФ з 2014 року, не планує, а також не в'їжджав на територію Криму з порушенням законодавства України.

Читайте також: Де дивитися фінал Нацвідбору на Євробачення-2020

У фіналі за перемогу змагаються таких 6 музичних виконавців:

1. KRUTЬ

2. JERRY HEIL

3. Go_A

4. DAVID AXELROD

5. KHAYAT

6. TVORCHI


Список учасників фіналу

Після того, як усі 6 учасників представили свої музичні композиції, ведучий оголосить про відкриття лінії для голосування. Щоб віддати свій голос за виконавця, який вам найбільше імпонує, відправляйте смс з кодом учасника на номер 7766 (вартість одного повідомлення становить 0,94 грн). Код учасника – це його порядковим номер виступу. У глядачів також є можливість проголосувати за улюбленого артиста абсолютно безкоштовно за допомогою мобільного додатку "Телепортал". Усі деталі читайте тут.

Зверніть увагу, що віддати голос за улюбленого учасника з одного номера телефона можна лише один раз.

Після завершення голосування, бали глядачів і журі підсумовуються. Учасник Національного відбору, який набере найбільшу кількість балів –здобуде перемогу і відправиться представляти нашу країну на міжнародному конкурсі Євробачення-2020.

Що відомо про конкурс Євробачення-2020?Фінал 65-го міжнародного пісенного конкурсу відбудеться 16 травня у Роттердамі. У 2019 році в Ізраїлі, у Тель-Авіві перемогу здобув Дункан Лоуренс з піснею Arcade. Востаннє Нідерланди приймали пісенний конкурс Євробачення у 1976 році в Гаазі. Цьогорічне гасло конкурсу Open Up (“Відкривай”). На офіційному логотипі зображено 41 прапор країни, що беруть участь у конкурсі.