Національний відбір на Євробачення-2020 проходить у три етапи. Перший півфінал відбувся 8 лютого, другий півфінал пройшов – 15 лютого. За підсумками двох півфіналів обрали 6 учасників, які будуть змагатися за перемогу в фіналі.

Важливо: Нацвідбір Євробачення-2020: онлайн-трансляція фіналу

У першому півфіналі за перемогу змагаталися 8 учасників, троє з яких потрапили у фінал: Jerry Heil, KRUTЬ та Go_A. У другому півфіналі змагалися також 8 конкурсантів, найбільші бали від суддів та глядачів отримали 3 учасників: KHAYAT, TVORCHI та David Axelrod.

Порядковий номер учасника визначає послідовність виступу та відповідний код, за яким наприкінці шоу, телеглядач зможе віддати свій голос за улюбленця.

Учасники фіналу Національного відбору на Євробачення


Список фіналістів Національного відбору

До теми: Хто пройшов у фінал Національного відбору на Євробачення-2020

Що відомо про конкурс Євробачення-2020?Фінал 65-го міжнародного пісенного конкурсу відбудеться 16 травня у Роттердамі. У 2019 році в Ізраїлі, у Тель-Авіві перемогу здобув Дункан Лоуренс з піснею Arcade. Востаннє Нідерланди приймали пісенний конкурс Євробачення у 1976 році в Гаазі. Цьогорічне гасло конкурсу Open Up ("Відкривай"). На офіційному логотипі зображено 41 прапор країни, що беруть участь у конкурсі.