Конкурсну композицію вже можна почути на SoundCloud. На великій сцені пісня зазвучить першою вже 10 лютого, під час першого півфіналу Нацвідбору на Євробачення-2018 на телеканалах СТБ і UΛ:Перший о 19:00.

Читайте також: Відбір на Євробачення 2018: пісні та біографії усіх учасників від України

За словами музиканта, це його перша україномовна композиція у репертуарі і він написав її спеціально для Національного відбору.

"Уляні Кушик – вокалістці і авторці слів цієї пісні, вдалося повністю відтворити ту атмосферу, яку я вклав, коли писав музику. Адже ми всі обпалюємося і знаємо, що таке сльози і розставання. Але головне – пам'ятати, що потім завжди трапляється диво! Ми оживаємо і знову починаємо помічати, який прекрасний світ навколо", – прокоментував вихід пісні Constantine.

Constantine – Місто (конкурсна пісня для Нацвідбору на Євробачення-2018)

Constantine – незвичайний і космічний український співак, про якого вперше вся країна почула під час сліпих прослуховувань в шоу "Голос країни" 6 сезон. Тоді своїм вокалом він підкорив трьох суддів і обрав за наставника Івана Дорна. І мусимо додати, що не прогадав. Навіть після закінчення шоу співпраця музикантів не закінчилася. Дорн взяв Костю під своє продюссерське крило.

Учасник Нацвідбору на Євробачення-2018: Constantine
Учасник Нацвідбору на Євробачення 2018: Constantine

І вже в червні 2017 року на лейблі Masterskaya (Івана Дорна) вийшов перший дебютний альбом Constantine "Один". В альбомі потойбічний вокал виплітається з м'якого хаусу, яскравого R`n`B і ліричних балад для хіпстерів. Цього року співак вирішив піти далі та спробувати свої сили у Нацвідборі на Євробачення 2018. Наразі він активно працює над своєю композицією "Місто" для пісенного шоу.

Нагадаємо, прямі ефіри Національного відбору 2018 стартують в лютому одночасно на телеканалах СТБ і UA: ПЕРШИЙ. Два півфінали відбудуться 10 і 17 лютого, а фінал – 24 лютого, в якому і визначиться представник України на конкурсі. Обиратимуть переможця шляхом голосування – глядацького та голосуванням журі.