Інформацію про відхід у вічність актора повідомила його родина та агент. Раніше Гаспара Ульєля госпіталізували до лікарні з травмою, яку отримав на гірськолижному курорті Ла-Роз'єр у Савойї, що на півдні Франції.

Читайте також Фатальне катання: що відомо про покійного актора Гаспара Ульєля

Під час катання чоловік наштовхнувся на іншого лижника й отримав серйозні травми. Зірку одразу ж відправили гелікоптером в університетську лікарню Гренобля. Проте стан Ульєля був вже дуже важким.


Помер Гаспар Ульєль / Фото Getty Images

Що відомо про Гаспара Ульєля?

  • Гаспар Ульєль народився 25 листопада 1984 року в паризькому передмісті Булонь-Біянкур у родині стилістів. Ще з шкільного віку хлопець почав брати участь у зйомках.
  • Молодого актора швидко помітили, тож він почав зніматись у багатьох телешоу, де компанію йому складали зірки кінематографу як Моніка Белуччі, Одрі Тоту, Маріон Котіяр та інші.
  • Перспективного актора помітили й у модельній індустрії, тож Гаспар Ульєль отримав багато пропозицій стосовно співпраці з брендами. Артист став обличчям таких всесвітньо відомих марок як Chanel, Dior.
  • Найвідомішими стрічками з участю Гаспара Ульєля є "Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є", "Ганнібал: Сходження". Також Ульєль долучився до зйомок в супергеройському серіалі студії Marvel "Місячний лицар" з Оскаром Айзеком, вихід якого заплановано у 2022 році.