Про смерть Андрія Малюкова оголосила його двоюрідна сестра-акторка Наталія Бондарчук. За її словами, режисер нездужав, однак з життя пішов через COVID-19, йому забракло сил, щоб побороти вірус.

Читайте також На фестивалі в Лос-Анджелесі вбили репера Drakeo the Ruler

У день пам'яті Святого Миколая пішов з життя мій любий двоюрідний брат. Останні роки він тяжко хворів, але забрав його з життя ковід. Світла тобі пам'ять, брате,
– емоційно написала актриса.

Щемливий допис у фейсбуці Наталія Бондарчук доповнила фото з сімейного архіву. Вона закликала публіку дивитися фільми, які зрежисерував Андрій Малюков, адже це буде найкращою пам'яттю про нього.

Андрій Малюков з сестрою Наталією Бондарчук / Фото з фейсбуку акторки

Андрій Малюков з сестрою Наталією Бондарчук і Наталією Арінбасаровою / Фото з фейсбуку акторки

Фільмографія Андрія Малюкова

  • "У зоні особливої ​​уваги" – дебютний фільм, за який режисер отримав Срібну медаль імені Олександра Довженка та премію імені братів Васильєвих;
  • "Грозові ворота" – заборонений в Україні через Михайла Пореченкова, який 2014 року обстрілював позиції українських військових в аеропорту Донецька;
  • "Ми з майбутнього";
  • "34-й швидкий";
  • "Роби – раз";
  • "Любов на острові смерті";
  • "Матч" та інші.

Повний текст публікації Наталії Бондарчук:

Сьогодні, в день пам'яті Святого Миколая, пішов з життя мій любий двоюрідний брат, народний артист РФ, кінорежисер, сценарист, продюсер – Андрій Малюков. Наші мами – Інна Макарова та Ніна Макарова – рідні сестри. У нас одна бабуся, яка виховувала нас – сибірська письменниця Ганна Герман.

Ми росли разом, Андрій став знаменитим режисером. Його дебютний фільм "У зоні особливої ​​уваги" було відзначено Срібною медаллю імені Довженка та премією імені братів Васильєвих. 1981 року Андрій Малюков зняв один із перших радянських фільмів-катастроф – "34-й швидкий".

Останні роки він тяжко хворів, але забрав його з життя ковід. Найкращою пам'яттю про Андрія будуть перегляди його фільмів. Світла тобі пам'ять, мій любий брате!