Перед гістьми Євгенія з’явилася у сукні від Пілотто і де Вос, яка поєднувала пишну спідницю, довгі рукави і відкриту спину.

Читайте також: Принцеса Євгенія і Джек Бруксбенк одружились: фото першого поцілунку

А голову принцеси прикрашала тіара з шістьма великими смарагдами і рожевими діамантами. Цю коштовну прикрасу творили майстри ювелірного дому Boucheron в 1919 році.

Тіара була частиною колекції Маргарет Гревілл, яку вона в 1942 році заповіла Єлизаветі Боуз-Лайон – матері королеви Єлизавети II.

Весілля принцеси Євгенії

Образ нареченої доповнювала пара сережок з діамантами та смарагдами – це весільний подарунк для Євгенії від нареченого Джека Бруксбанка.

До слова, раніше очікувалося, що принцеса обере тіару з якою виходила заміж її мала Сара Фергюсон. Цю прикрасу королева Єлизавета II замовила у ювелірів Garrard у 1986 році.

Нагадаємо, вінчання принцеси Євгенії та бізнесмена Джека Бруксбенка відбулося 12 жовтня у каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку. Після цього молодята проїхалися у розкішній кареті через все місто та привіталися з гостями. Згодом пара відправилася на урочистий прийом у Віндзорський замок, а ввечері їх очікуватиме вечірка в оточенні рідних та близьких.