Королівське весілля принцеси Євгенії і підприємця Джека Бруксбенка – безумовно одна із найочікуваніших подій року. Після вінчання молодята проїхались в розкішній кареті через все місто та привіталися з гостями. Згодом пара відправиться на урочистий прийом у Віндзорський замок, а ввечері їх очікуватиме вечірка в оточенні рідних та близьких.

Читайте також: Весілля принцеси Євгенії: онлайн-трансляція королівського весілля

Після зворушливих шлюбних обітниць та обміну обручками подружжя принцеси Євгенії Йоркської та підприємця Джека Бруксбенка вийшло з каплиці Святого Георгія в оточенні подруг та шаферів наречених. Перед кількатисячною аудиторією гостей та королівською сім'єю подружжя здійснило свій перший поцілунок!


Перший поцілунок принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка


Перший поцілунок принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка


Перший вихід в роді подружжя принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка

Після церемонії вінчання принцеса Євгенія з традиційною гілочкою мирту в руках сіла у карету та відправилась містом з Джеком Бруксбенком. Новоспечене подружжя виглядало неймовірно щасливим та радо віталось з усіма присутніми на їхньому весіллі.

Читайте також: Принцеса Євгенія та Джек Бруксбенк обмінялись обручками: зворушливі фото і відео


Перший вихід в роді подружжя принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка / 24 Канал


Перший вихід в роді подружжя принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка / 24 Канал


Перший вихід в роді подружжя принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка / 24 Канал


Перший вихід в роді подружжя принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка / 24 Канал

Читайте також: Весілля принцеси Євгенії і Джека Бруксбенка: фото розкішної сукні нареченої

Хто одружився?

Принцеса Євгенія, внучка королеви Єлизавети II і молодша донька принца Ендрю та герцогині Йоркської, одружилася з шанованим бізнесменом Джеком Бруксбенком. Принцеса Євгенія – дев'ята у списку спадкоємців британського престолу. Щодо Джека Бруксбенка, то він походить з родини баронетів Бруксбенк. Наречений принцеси Євгенії зростав у сім'ї бухгалтер і директора підприємства, а також має рідного брата на ім'я Томас. Матір принцеси Євгенії є далекою родичкою прапрадіда Джека, тому в якомусь сенсі наречені пов'язані між собою далекими кровними зв'язками.


Принцеса Євгенія і Джек Бруксбенк

Раніше Джек Бруксбенк відмовився від університету та пішов працювати менеджером клубу "Махікі" в лондонському районі Мейфер. Згодом він став представником бренду компанії Джорджа Клуні "Casamigos Tequila", але що ближче до заручин та весілля з принцесою Євгенією, він почав приділяти більшу увагу справам, пов'язаним з королівською родино. Сама ж Євгенія працює директором художньої галереї "Хойзер енд Вірт". Після весілля вона має право зберегти свій титул, але при бажанні зможе взяти прізвище чоловіка.

Читайте також: З'явились перші фото принцеси Євгенії у весільному вбранні

Де і коли відбудеться церемонія

Весільними обітницями 28-річна принцеса Євгенія та 31-річний Джек обмінялися 12 жовтня 2018 року у каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку. Там же у 19 травня 2018 року обвінчалися принц Гаррі і Меган Маркл. Пара познайомилася в 2010 році на швейцарському гірськолижному курорті Вербьє і відтоді завжди перебувала у міцних стосунках. Наречений Джек Бруксбенк зробив їй пропозицію в січні цього року під час спільної поїздки в Нікарагуа.


Принцеса Євгенія і Джек Бруксбенк одружилися

Читайте також: Весілля принцеси Євгенії і Джека Бруксбенка: яскраві фото церемонії

Фото: Getty Images