Старша дочка герцога Йоркського більше двох років зустрічалася з мільярдером Едуардо Мапеллі Моцці. Бізнесмен освідчився принцесі Беатріс у вересні цього року в Італії. Пара запланувала весілля навесні 2020 року, проте всі деталі церемонії й досі тримають в таємниці.

Читайте також: Принцеса Беатріс скасувала вечірку на честь заручин: відома причина

Відомо, що весілля останньої незаміжньої внучки королеви Єлизавети ІІ фінансуватиметься з власного бюджету наречених. Таке рішення пов'язують з обуренням платників податків, які створили петицію проти розтрати державних коштів. Безперечно, на це вплинуло те, що за останні два роки Кенсінгтонський палац влаштував два масштабні святкування з нагоди одруження принца Гаррі і Меган Маркл, а також принцеси Євгенії і Джека Бруксбенка.


Принцеси Беатріс з нареченим / Instagram / @edomapellimozzi

Весілля принцеси Беатріс буде відрізнятися від звичних королівських святкування й через ряд інших факторів. Як стверджують представники телеканалів BBC та ITV, глядачі не зможуть побачити весілля в телеефірі. Інсайдери переконують, що церемонія буде цілком приватною, без доступу громадськості чи преси.

Оскільки Букінгемський палац не розголошує жодні подробиці, припускають, що свято відбудеться у Віндзорському замку в каплиці Святого Джорджа. Там йшли під вінець принц Гаррі та Меган Маркл й принцеса Євгенія і Джек Бруксбенк.