Подружжя не одразу розповідало багатотисячній аудиторії прихильників про весілля. За кілька днів для закоханих підготували відео, в якому зібрали найяскравіші моменти того чуттєвого дня.

Дивіться також Олександр Кривошапко, який крутив роман зі зрадницею Денисовою, одружився втретє: фото з РАЦСу

Весільне відео Трінчер і Волошина

Анна Трінчер опублікувала відео на особистому ютуб-каналі. Ролик наклали на спільну пісню Трінчер і Волошина – "Лише ти і я". Показали ранок наречених, найзворушливіші моменти з РАЦСу, почуття наречених та щирі емоції рідних, які розділили з ними цей день.

Це прекрасний момент у моєму житті. Тепер я дружина найкращого чоловіка. Моя любов до Саші безмежна. Бажаю кожному відчути ті самі почуття безмежного кохання,
– прокоментувала співачка.

Весільне відео Трінчер і Волошина: дивіться відео онлайн

Нагадаємо, наречені планували виїзну церемонію, на яку запросили гостей, однак за декілька днів до весілля довелося все скасувати. Натомість вони розписалися в Києві, куди приїхали найрідніші, щоб привітати.

Зіркові весілля: останні новини

  • 22 вересня в українському шоу-бізнесі народилася ще одна сім'я. Зірки популярних серіалів – Єгор Козлов та Юлія Буйновська одружилися.
  • Зірка серіалів "Клятва лікаря" та "Папік-2" Сергій Журавльов, який зараз служить в ЗСУ, розписався з коханою Юліанною.