Відома американська реперка Нікі Мінаж близько вересня цього року стала мамою вперше. Протягом цього часу вона старалась не показувати малюка мережі. Але днями зірка вперше показала сина, оприлюднивши рідкісні фото на особистій інстаграм-сторінці.

Не пропустіть Після 18 місяців шлюбу: зірка "Великої маленької брехні" Зої Кравіц подала на розлучення

Нікі Мінаж вперше показала сина

Виконавиця оприлюднила світлини чотиримісячного сина. На знімках малюк позує в різних образах, які обрала для нього зіркова матуся. Хлопчик постав перед камерою у вбраннях від дорогих брендів: Versace, Gucci та Fendi. Його ручки прикрашені браслетами з коштовним камінням та годинником, а шия – срібною підвіскою.

У підписі до фото Нікі Мінаж висловила підтримку усім матерям та зазначила, яка вона вдячна за такий дар. Шанувальники в коментарях не стримували емоцій та писали, як малюк схожий на свою маму.

"Дякую тобі, що ти обрав мене як свою маму. Бажаю вам, друзі, щасливого та успішного Нового року. Дякую за вашу любов та підтримку протягом цієї подорожі. Це так багато значить для мене. Стати мамою – це, безумовно, найцікавіша робота, за яку я коли-небудь бралася. Надсилаю любов усім матерям-супергероям. Обіймаю всіх жінок, які були вагітними протягом усього цього непростого часу", – написала Нікі Мінаж.

Для перегляду фото гортайте праворуч: