Євробачення-2023, яке проходить у Ліверпулі від імені України в самому розпалі. Мільйонну публіку вражають не лише виконавці, але й ведучі, які вийшли на сцену в українських образах.

Читайте також Ведуча Євробачення одягнула прикраси від українського бренду Guzema: вражаючий образ

Так, українська фронтвуменка гурту The Hardkiss Юлія Саніна одягнула жовту сукню від бренду The Coat української дизайнерки Каті Сільченко, акторка Ханна Веддінгем приміряла каблучку з жовтого золота від бренду Guzema Fine Jewerly, засновницею якого є Валерія Гузема.

А от британська співачка та співведуча Євробачення Аліша Діксон вийшла на сцену у сукні від українського дизайнера Івана Фролова.

Знаменитість, яка висловлювала неодноразово підтримку Україні, вирішила одягнути сукню від бренду Frolov. Вона одягнула жовту синю сукню з кристалами, прозорою вставкою збоку та нашаруванням тканини на одному плечі.

Стилісти зробили Аліші стильну зачіску – довгий хвіст, а свій аутфіт вона доповнила довгими сережками та красивими босоніжками.

Надзвичайно приємно, що британська ведуча Аліша Діксон обрала наш бренд й ми мали можливість створити їй кутюрну сукню для фіналу Євробачення. Її образ про сонце, світанок, тепло та вдячність. Це наша вдячність Великій Британії за її неймовірну підтримку не лише для Євробачення, а й протягом всієї війни,
– зазначив дизайнер.


Аліша Діксон у сукні від українського бренду Frolov / Фото з Twitter

На сайті бренду Frolov також з'явився екскіз сукні, яку одягнула британська співачка і телеведуча Євробачення.

Варто зазначити, що у першому півфіналі Аліша Діксон доповнила свій образ яскравою каблучкою від українського бренду.

Додамо, що Велика Британія уже увосьме приймає конкурс Євробачення, однак він уперше відбудеться саме у Ліверпулі, який, до слова, є містом-побратимом нашої Одеси.