У позові, поданому Йоко Оно проти виробників лимонаду, йдеться, що вони порушили закон про авторське право, повідомляє Metro. До цього напій продавався по всій Європі, товарний знак було зареєстровано в 2014 році.

Читайте також: Вдову Леннона Йоко Оно визнали співавтором пісні "Imagine"

Адвокати Йоко Оно довели, що представники польської компанії незаконно використовували торгову марку "Джон Лемон". Суд повністю задовольнив позов вдови Джона Леннона.


Лимонад "Джон Лемон"

Йоко Оно вимагає від польської компанії виплатити їй п’ять тисяч євро за кожен день, коли газована вода продавалася, і по 500 євро за кожну продану пляшку. Товарний знак було зареєстровано в 2014 році, щоправда адвокати польської компанії стверджують, що бренд "Джон Леннон" з'явився пізніше.

Крім виплати компенсації, співробітники польської фірми пообіцяли розпродати всі пляшки із "Джоном Лемоном", а в листопаді провести ребрендинг.


Лимонад "Джон Лемон"

До слова, в 2002 році Йоко Оно виграла судовий процес у справі колишнього особистого помічника музиканта Фредеріка Сімена. Сімен зобов'язався повернути всі 374 фотографії Леннона і його сім'ї Йоко і передати їй всі права на ці знімки. Він також пообіцяв повернути їй всі речі, що мають відношення до Джону або Йоко, які всі ще перебувають у нього.