Музичний світ сильно сколихнула звістка про трагічну смерть репера Young Dolph. Артист мав шалену популярність серед фанатів й співпрацював з такими відомими реп-виконавцями як Juicy J, 2Chainz, Paul Wall, Gucci Mane.

Читайте також У США вбили репера Young Dolph посеред вулиці

Помер репер Young Dolph: біографія і факти з життя американського музиканта

Young Dolph, справжнє ім'я якого Адольф Торнтон-молодший, народився у Чикаго 11 серпня 1985 року. Хлопець зростав у доволі неблагополучній сім'ї, адже батьки репера були наркоманами й зовсім не стежили за життям малого Адольфа і його двох братів та двох сестер.


Помер репер Young Dolph: біографія музиканта / Фото з його інстаграму

Ще дитиною музикант сам почав заробляти на життя, щоб забезпечити себе найелементарнішими засобами існування. У 16 років він продавав наркотики й зв'язався з місцевою кримінальною бандою.

У 2008 році Young Dolph пережив автокатастрофу, яка мало не забрала у нього життя. Пізніше бабуся виконавця померла від раку легень. Саме ці серйозні події вплинули на репера та його кар'єру. Переживши стільки горя, Young Dolph вирішив "виплеснути" його у творчість. Його перший мікстейп (нарізка з різних епізодів пісень – 24 канал) Paper Route Campaign одразу отримав успіх та відкрив йому шлях до музичної індустрії.

Young Dolph – Paper Route Campaign: дивиться відео онлайн

У 2017 році на репера знову напали. Тоді його екстрено госпіталізували, адже Young Dolph отримав три важких поранення, після яких він два тижні пролежав у лікарні. Ходили чутки, що причетним до стрілянини був інший репер – Yo Gotti, з яким у Young Dolph були конфлікти. Потім, цей замах надихнув артиста на створення альбому Bulletproof.


Застрелили репера Young Dolph: біографія музиканта / Фото з інстаграму

У 2020 році Young Dolph вирішив сконцентруватись на розвитку власного лейбла та випустив альбом за участю відомої реп-виконавиці Megan Thee Stallion. Чоловік неодноразово розповідав у своїх соціальних мережах, що взагалі хоче залишити сферу музики, аби більше часу приділяти сім'ї та допомозі жителям Мемфіса. До слова, у репера залишилось двоє маленьких дітей.

Що відомо про трагічну смерть репера Young Dolph

  • 17 листопада невідомі почали стрілянину поблизу місцевої пекарні Мемфісу. Ціллю нападників став 36-річний репер Young Dolph. Від отриманих травм музикант помер одразу.
  • За інформацією поліції, в Young Dolph стріляли з автомобіля, що під'їхав до магазину-пекарні.
  • Мерія міста вже встигла відреагувати на моторошне вбивство артиста. Представники влади поділились, що ця ситуація є "ще одним прикладом безглуздого насильства зі застосуванням вогнепальної зброї".