Відома українська акторка та зірка фільму "Свінгери" Анна Саліванчук приголомшила шанувальників новиною. На особистій сторінці вона розповіла про операцію, яка відбудеться приблизно через 2 тижні.

Актуально В Андрія Данилка серйозні проблеми зі здоров'ям: як він лікується

Анна Саліванчук готується до операції

Зірка зізналась, що зараз стоїть у черзі, щоб зробити операцію в найкращого лікаря. У цій черзі спочатку йдуть пацієнти з більш тяжкими хворобами, однак її випадок також непростий. Акторці видалятимуть грижі у шийному відділі.

"У найближчому майбутньому, протягом 2-х тижнів мене прооперують. Зараз стою в черзі, тому що чекаю найкращого лікаря, якого обрала для себе. Перші в черзі пацієнти з більш важкими захворюваннями. Шийні грижі не можна порівняти з тими, що в грудному або поперековому відділі. Це важчий випадок", – поділилась Анна Саліванчук.

Однак зірка не хвилюється, тому вже готова до госпіталізації. Навпаки, їй хочеться якомога швидше пройти через це випробування.

Мені будуть видаляти дві грижі між 5-6 і 6-7 хребцем, а також диски. Вставлятимуть туди пластини. Що хочу сказати. Головне настрій! І я готова. Манікюр та педикюр зробила. Настрій привела до ладу. Якщо чесно, то хочеться швидше,
– написала акторка.

Також Анна Саліванчук оприлюднила відео, де показала свої обстеження та лікаря, що детально розповів про операцію.

Прихильники Анни Саліванчук бажають зірці успіхів та хорошого самопочуття:

  • "Все буде добре";
  • "Тримайтесь! Ви сильна";
  • "Здоров'я вам";
  • "Успіхів";
  • "Тримаємо кулачки".