Спортсмен хоче, щоб діти жили з ним, а не з дружиною. Рішення про розлучення Вірастюк прийняв ще рік тому, про це він повідомив у соцмережах.

Цікаво Сергій Танчинець розлучається з дружиною після 15 років шлюбу

Володар титулу "Найсильніша людина планети-2004" заявив, що розлучення – це його ініціатива. Але причину розриву він не назвав.

Ми з Інною прожили у шлюбі 15 років, в нас народилось двоє спільних дітей. Рішення прийняв безпосередньо я ще на початку жовтня 2022 року. Якщо мене не змусять, то ви ніколи й не дізнаєтеся справжні причини нашого розлучення,
– написав Василь.

Раніше видання "Главком" з’ясувало, дружина Інна вимагає від спортсмена по 40 тисяч аліментів за місяць для синів. Ця сума, вочевидь, його не влаштовує.

Вірастюк заявив, що хотів би, аби діти залишилися з ним.

"Я весь час допомагав і зараз допомагаю своїм дітям (фінансово, і це адекватна сума), але "апетит" дружини в рази перебільшує мої можливості. Я готовий нести відповідальність за дітей, і хотів би, щоб вони проживали зі мною", – додав спортсмен.


Василь Вірастюк з дружиною Інною та дітьми / Фото з його інстаграму

Також Василь Вірастюк додав, що більше не коментуватиме розлучення з дружиною.

Василь Вірастюк розлучається з дружиною: дивіться відео онлайн

Що відомо про особисте життя Василя Вірастюка

  • У 2003 році спортсмен взяв шлюб зі Світланою Забіякою – чемпіонкою України з фітнесу. Проте жінка трагічно загинула під час снігової лавини на курорті у Туреччині у 2006 році.
  • Вже у 2007 році Вірастюк одружився вдруге з Інною, яка працювала в німецькій фармацевтичній компанії.
  • Познайомилася пара у заторах на дорозі – Василь сфотографував номер машини дівчини, а потім знайшов її адресу і надіслав букет квітів. Після цього у пари зав’язалися стосунки.
  • Василь Вірастюк має трьох дітей – 20-річного Адама від першого шлюбу, 15-річного Олега та 7-річного Олександра від другої дружини.