Російська артистка Ольга Бузова з обуренням висловилась про українських зірок, які отримували нагороди в країні-агресорі. Вона звинуватила Барських, Монатіка, Потапа й Каменських у русофобії.

До слова Пропаганда виїла їй розум, – Ірина Федишин про позицію Ані Лорак

"Ми завжди давали премії Максу Барських, Світлані Лободі, "ВІА Грі", Монатіку, "Время и Стекло", Наді Дорофєєвій, Насті Каменських та Потапу… Усі ці та інші артисти завжди грали на наших радіо та в ефірах музичних каналів. На відміну від мене та моїх колег із російського шоубізнесу, які чомусь були у вас під забороною? Тому про свободу – точно не вам говорити", – написала Бузова.

Потап емоційно відповів Бузовій

Репер записав відеозвернення, у якому оголосив, що відмовляється від усіх премій та нагород, які отримав у Росії.

Я помилково записав з Олею пісню. Слава Богу, я її не випустив і ніколи не випущу. І ніколи ми не будемо виступати у вас, не отримувати ваші премії. Я відмовляюся від усіх премій, від усіх нагород, усіх пісень,
– сказав Потап.

Репер також опублікував фото хлопчика, який постраждав через жорстоку війну. Він пояснив російським артистам, чому в зірок та звичайних людей така реакція на росіян.

"І ти зрозумієш Олю, чому ми так поводимося. Тому що ваші ракети розривають наших дітей. Про які премії зараз можна говорити? Про які пісні? Про які нагороди та про яку несправедливість, коли діти втрачають життя?" – підкреслив виконавець.

Потап відповів Бузовій: