За словами артистки, вона була сконцентрована лише на роботі й творчості. Тоді Валерія не задумувалась про війну в Україні. Проте повномасштабне вторгнення Росії змусило її змінити свої погляди.

Цікаво Не знаю де Монатік, – ведучий В'ячеслав Соломка висловився про український шоубіз

Валерія Ходос про свою інфантильну позицію після 2014 року

Акторка зізналася, що цілком усвідомлює свою відповідальність за те, що працювала з акторами з Росії й працювала на російську аудиторію. Втім, на жаль, лише після початку повномасштабного вторгнення вона зрозуміла, що має абсолютно проукраїнські погляди.

Це моя відповідальність. Я була інфантильна. Я до початку повномасштабного вторгнення цікавилася тільки творчістю. Літала в хмарах. Я не цікавилася країною, тим, що відбувається. Як має бути, а як ні. Хто друг, а хто ворог. Я не цікавилася цим. Так, це погано, неправильно. Але це мій шлях, він такий,
– зазначила Валерія.

Інтерв'ю Аліни Доротюк з Валерією Ходос: дивіться відео онлайн

До слова, раніше українська актриса Галина Безрук, яка відома за участю в серіалі "Будиночок на щастя", вперше заговорила про війну в Україні. Після початку повномасштабного вторгнення Росії, вона продовжує жити та працювати в країні-агресорці. До того ж активно приховує свою позицію. Акторка переконана, що її слова ні на що не вплинуть та нічого не змінять, тому вона обрала мовчання. Вона зазначила, що війна є проблемою двох країн.