Про це повідомили бійці 26-ї артилерійської бригади імені генерала-хорунжого Романа Дашкевича, яким і дістався мікроавтобус Вахтанга Кікабідзе. За їхніми словами, авто вже доправили в Україну й передадуть їм на Донбас.

До теми Лідер американського гурту Gogol Bordello приїхав в Україну: з ким найперше зустрівся рокер

Українськ військові подякували Вахтангу Кікабідзе за бус

Цікаво, що бус українським військовим Вахтанг Кікабідзе відправив не порожнім, а зі сухпайками. Тож бійці з Житомирщини, які боронять Україну на Сході, публічно подякували грузинському співаку за людяність і небайдужість.

Від серця до серця дякуємо Вахтангу Кікабідзе за вчинок людини, якій болить серце за Україну, яка бажає найскорішої перемоги Збройних сил України над російським окупантом,
– подякували бійці 26-ї артилерійської бригади.

У коментарях теж відреагували:

  • "Дякую грузинському артисту";
  • "Подяка порядній, благородній людині з честю і розумом".

Що Вахтанг Кікабідзе каже про повномасштабну війну в Україні

  • У березні Вахтанг Кікабідзе підніс чарку за Україну в прямому етері й заявив: "Я думаю, що в результаті Україна виграє цю мерзенну війну, і все це дуже скоро закінчиться. Я хочу моїм братам і сестрам українцям сказати, що я схиляюся перед їхнім героїзмом".
  • Співак ще 2014 року засудив війну на Донбасі та анексію Криму, адже "виріс зі знанням того, що Крим – це Україна". владіміра путіна він називав "політиком чорної сили".
  • Натомість у липні 2022 року Кікабідзе заявив, що диктатор чинить геноцид українського народу й бореться за радянський союз. Про це артист говорив у програмі "Гостинний двір".