Емоціями від звітки про вагітність Катерина Реп'яхова поділилась в інстаграм-сторіс. Жінка зізналась, що дитину разом з Віктором Павліком планувала, проте не очікувала побачити дві смужки на тесті на вагітність. Щоб остаточно повірити у те, що сталось, вона зробила не одну перевірку.

До теми Дружина Віктора Павліка вагітна первістком: миловидні фото з чоловіком

Коли тест показав дві смужки – я не вірила. Я зробила три рази тест, все одно не вірила. Я здала ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини, – Showbiz), однаково не вірила. Здала в динаміці за два дні – лише тоді повірила,
– поділилася Катерина.

Катерина Реп'яхова і Віктор Павлік
Катерина Реп'яхова і Віктор Павлік чекають на дитину / Instagram / @repyahovakate

Вона додала, що одразу повідомила про це свого коханого Віктора Павліка. 30 грудня пара дізналась, хто у них буде – хлопчик чи дівчинка, проте громадськості пара стать поки не розсекречує. Раніше Катерина ділилась, що відчуває, що буде дівчинка, проте пара більше мріяла про хлопчика.

"Я дуже сильно хвилювалася (коли дізналась про стать дитини, – Showbiz). Потім ще добу усвідомлювала і першу ніч спати не могла. Думала, на які саме гуртки будемо здавати нашу дитину", – розповіла концертна директорка Павліка.

Реп'яхова з часом обіцяє усім розповісти про стать дитини, а також термін вагітності та де стоїть на обліку вагітною.

Що відомо про стосунки Павліка і Реп'яхової?

Нагадаємо, що Катерина Реп'яхова та Віктор Павлік таємно одружились 29 травня 2020 року, перебуваючи до цього більше 4 років у стосунках. Молода дружина Віктора Павліка стане матусею вперше, а для співака дитина буде четвертою. У нього є син Олександр від першої дружини Лідії та дочка Христина, від другого шлюбу зі Світланою. Нагадаємо, що влітку від 2-річної боротьби з раком помер син Віктора Павло.