Після завершення різдвяних канікул члени королівської сім'ї приступають до виконання своїх обов'язків. Так, в понеділок, 14 січня, Меган Маркл з принцом Гаррі відвідали місто Беркенгед, де відкривали меморіальну дошку, присвячену 100-річчю після смерті англійського письменника і солдата Вілфреда Оуена.

Читайте також: Терористи закликають отруїти Кейт Міддлтон через продукти в супермаркетах: інформація спецслужб

Кейт Міддлтон, яка нещодавно відсвяткувала 37 років, відвідала сад короля Генріха (King Henry's Walk Community Garden). Варто зазначити, що герцогиня Кембриджська є палкою прихильницею заходів, які проводяться на свіжому повітрі. Вона захоплюється сільськогосподарською діяльністю. Так, в рамках першого офіційного виходу в 2019 році Кейт Міддлтон зустрілася з волонтерами, які розказали їй про те, як вирощування харчових продуктів і садівництво об'єднують людей.

Для заходу, що відбувся на відкритому повітрі в саду короля Генріха, герцогиня обрала твідову куртку-піджак кольору "хакі" і штани в тон. Під верхнім одягом виднівся бордовий гольф під шию, а доповнили образ темні черевики "на низькому ходу".

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон / Instagram / @royal.addicted