Про це повідомляють на Daily Star Sunday з посиланням на джерело у спецслужбах. Журналісти повідомляють, що у Telegram-чаті релігійних "фанатиків" неодноразово з’являлось фото Кейт Міддлтон, яка котить перед собою візок із супермаркету. На знімку був намальований червоний хрест, а в самому повідомленні терористи закликали до отруєння герцогині: "Ми знаємо, що вона їсть, отруїть це!".

Читайте також: Кейт Міддлтон чекала поки Меган Маркл поїде з палацу, аби піти на полювання: неочікувані деталі

Більше того, у повідомленні додатково наводились інструкції, як правильно розмістити отруту в продуктах, щоб про це ніхто не здогадався. Також додавався перелік супермаркетів, в яких найчастіше скупляється дружина принца Вільяма. Спецслужби припускають, що це справа рук терориста і прихильника угрупування "Ісламська держава" Хуснайна Рашида, який перебуває у в’язниці. Раніше злочинець закликав до замаху на життя найстаршого сина герцогів Кембриджських, принца Джорджа.

В іншому виданні Daily Express також стало відомо, що нещодавно у внучки королеви Єлизавети, принцеси Беатріс, від отрути померла її собака. Собачка на прізвисько Апельсин породи норфолкський тер'єр з'їла отруту під час прогулянки у Віндзорському парку. Улюбленця Беатріс довелось приспати, а от яка саме отрута потрапила в організм тварини – наразі не встановлено.

Нагадаємо, що напередодні Різдва Кейт Міддлтон зі старшими дітьми – Джорджем та Шарлоттою – здійснила шопінг у дисконтному магазині The Range.