Про це повідомляють на The Daily Mail.

Весільна церемонія відбулась в суботу, 22 вересня, хоч про це стало відомо лише у приватній каплиці заміського маєтку Маунтбаттена в графстві Девон. На весіллі чоловіків були присутні понад 60 гостей – найближчі друзі та родичі. До вівтаря королівську особу вела колишня дружина Івара Пенні, виконуючи роль, яку зазвичай бере на себе батько нареченої.

Читайте також: У Великобританії відбудеться ще одне королівське весілля

Щодо королівської родини, то ні королева, ні її найближче оточення не було присутнє на церемонії. Зокрема не було і принца Едварда, який є наймолодшим сином Єлизавети II та близьким другом нареченого Івара Маунтбаттена (він, до речі, є хрещеним доньки Едварда – леді Луїзи). Повідомляється, що він відправив молодятам лише "Теплі вітання".


Лорд Івар Маунтбаттен (праворуч) і Джеймс Койл (ліворуч)

Івар Маунтбаттен повідомив у своєму Instagram, що дякує усім присутнім на весіллі за неймовірне свято.

Ну, ми зробили це нарешті. Це був неперевершений день, незважаючи на кепську британську погоду. Велике дякую моїм трьом чудовим дівчатам(його донькам від першого шлюбу, – 24 Канал) за те, що вони так розуміють та підтримують, без їхньої підтримки цього ніколи могло б не статись. І, нарешті, найбільша подяка Джеймсу, за те, що він був просто ідеальний…,
– йдеться в зворушливому дописі Івара Маунтбаттена в Instagram.


Лорд Івар Маунтбаттен (праворуч) і Джеймс Койл (ліворуч)


Лорд Івар Маунтбаттен (ліворуч) і Джеймс Койл (праворуч)


Доньки Івара Маунтбаттена

Після весілля молодята планують відправитися в медовий місяць або в Грецію, або в Хорватію ближче до кінця року.

Читайте також: Кейт Міддлтон та принц Вільям відвідали весілля друзів: перші фото

Що відомо про особисте життя Івара Маунтбаттена?55-річний сільськогосподарський менеджер Івар Маунтбаттен раніше був одружений на Пенелопі Томпсон. З 1994 по 2010 рік пара проживала в офіційному шлюбі та виростила трьох доньок. 22-річна Елла, 20-річна Алікс і 15-річна Лули та колишня дружина досі підтримують дружні сімейні стосунки.


Лорд Івар Маунтбаттен (праворуч), Джеймс Койл (ліворуч) і Пенелопа Томпсон (в центрі)

Про свій камінг-аут Івар публічно оголосив у 2016 році. В червні цього року він заявив про заручини зі своїм бойфрендом Джеймсом Койлом. У ЗМІ відзначають, що саме Маунтбаттен наполіг на офіційному встановленні відносин, так як його партнер ніколи не був одружений.