Весільна церемонія близьких друзів Кейт Міддлтон відбулась у Норфолку, що в Східній Англії. Щасливе майбутнє подружжя Софі Картер і Роберт Снагс пішли до вівтаря у церкві Святого Андрія. І хоч знімків наречених поки немає, відомі гості свята вже засвітились у мережі. Прихильники герцогів Кембриджських опублікували перші фото з весільної церемонії. Побачити принца Вільяма та Кейт Міддлтон прийшли кілька десятків місцевих жителів, які й поширили знімки.

Читайте також: Розкішна укладка або зачіска з капелюшком: чому Кейт Міддлтон повторює свої образи

Як повідомляє People, на урочисту подію королівське подружжя прибуло з двома старшими дітьми – 5-річним Джорджем та 3-річною Шарлоттою, які, на жаль, не потрапили на світлини. За інформацією ЗМІ, діти допомагали нареченим у церемонії, коли їх батьки крокували разом з іншими гостями.

Герцогиня Кембриджська на весілля вбрала синю сукню та пальто від Catherine Walker. До витонченого вбрання Кейт підібрала лаконічні прикраси, взуття на підборах та обруч з квітами. Зібране волосся у зачіску та макіяж завершили look герцогині. Водночас принц Вільям обрав класичний костюм з краваткою та сірою безрукавкою. Подружжя виглядало дуже ефектно.

Варто зазначити, що Кейт Міддлтон вкотре підтвердила, що вона не має наміру розтринькувати королівські гроші на вбрання. Герцогиня Кембриджська прийшла на весілля в тому ж вбранні, яке у 2017 році засвітила під час поїздки до Польщі та Німеччини. Тоді дружина принца Вільяма не одягала розкішного аксесуара на голову, що й допомагає відрізнити два образи Кейт Міддлтон.