Знакові дати Володимир Остапчук і Христина Горняк святкують на острові Крит, що в Греції. Вони вже відзначили річниці розкішним сніданком з шампанським, а "танцюючий нотаріус" встигла опублікувати зворушливий допис в інстаграмі.

До теми Такий собі Крим 2005 року, – Володимир Остапчук поскаржився на відпочинок на Криті

Дружина Остапчука привітала його з річницями знайомства і заручин

Христина Горняк подякувала долі за несподівану зустріч з Остапчуком на весіллі на озері Комо. На святі вона була подружкою нареченої, а він – ведучим. Тепер жінка мріє, щоб їхня любов ніколи не згасала.

Вона відшукала в галереї раніше неопубліковані кадри з романтичної фотосесії в столиці. Світлини зроблені незадовго після підтвердження їхніх стосунків, тому на них пара виглядає як ніколи закоханою.

Тоді, два роки тому, все могло статися інакше! Ми могли не зустрітися, але Всесвіт вирішив так, а він точно знає, що для нас краще,
– написала блогерка.

"Стільки всього було за цей час, але нехай так само як на цих фото, ми завжди тримаємо одне одного за руку, завжди сміємося, а найголовніше – ніколи не перестаємо бути собою", – додала Христина Горняк.

Володимир Остапчук з дружиною / Фото з інстаграму Христини Горняк

Володимир Остапчук з дружиною / Фото з інстаграму Христини Горняк

Володимир Остапчук не менш красномовно привітав дружину на особистій сторінці в інстаграмі.

Я б ніколи не повірив, як круто зміниться моє життя за два роки. Щасливий, що Всесвіт нас зустрів. Вдячний, що рік тому ти сказала мені так. Радий проживати кожен день з тобою – найкращою і найулюбленішою,
– привітав шоумен.

Володимир Остапчук з дружиною / Фото з інстаграму шоумена

Заручини Володимира Остапчука та Христини Горняк: як це було

  • З нагоди річниці знайомства Христина Горняк готувала коханому сюрприз – романтичну подорож до Туреччини. Однак, як з'ясувалось згодом, Остапчук все знав і зробив їй найнеочікуваніший подарунок.
  • Рік тому, 19 серпня о 19:00, він освідчився Христині в Стамбулі посеред протоки Босфор. Потай від коханої, він замовив ніжний букет і запросив на яхту фотографа, який зафіксував один з найзворушливіших моментів їхнього життя.
  • Від нареченого Христина отримала одразу дві каблучки від Tiffany & Co: одну на кожен день Остапчук курив з її подругою в Києві, а другу з діамантом – просто в Стамбулі після освідчення.